Odchudzanie

   W zakładce tej opiszę prosty, praktyczny sposób na skuteczną kontrolę wagi własnego ciała. Dotyczy on nie tylko odchudzania, czasem trzeba przytyć, aby uzyskać właściwą wagę.
   Jak poznać swoją prawidłową wagę? Najprościej odczytać ją za pomocą wahadełka na podstawowej skali astralnej – pierwsza od góry podziałka procentowa, którą traktujemy jako prawidłową wagę w kg. Każdy człowiek, niezależnie od swojego wzrostu, taką optymalną wagę posiada. Gdy jego ciało „trzyma się” tej wagi, wtedy najlepiej funkcjonuje.
   Następną czynnością jest zakup elektronicznej wagi, której koszt nie przekracza kilkudziesięciu złotych. Nie warto kupować tych najdroższych, choćby były wyposażone w komputerowe programy wspomagające odchudzanie, są one bowiem mało skuteczne.
   Ostatnią rzeczą jaka będzie nam potrzebna jest kartka papieru i długopis... oraz systematyczność w codziennym zapisywaniu zmierzonej wagi ciała wraz z datą, koniecznie o jednakowej porze dnia, najlepiej rano, zaraz po wstaniu z łóżka. Tak naprawdę do skuteczności tej metody będą nam potrzebne jeszcze codzienne działania Światłem, skierowane na nasz system trawienny, w szczególności na oczyszczanie się ze zbędnych, szkodliwych składników zmagazynowanych w naszym organizmie oraz systematyczna, codzienna analiza spadku (czasem przyrostu) zmierzonej rano wagi. A dieta? Jest ważna, ale zwykle przeceniana i wymagająca świadomej kontroli (a nie rygorystycznego stosowania jakiegoś wyczytanego w książce sposobu na schudnięcie) oraz odrzucenie wszelkich chemicznych preparatów sprzedawanych na odchudzanie, które zwykle są drogie i szkodliwe dla organizmu.
   Jak sam zacząłem stosować tę metodę (podpowiedziała mi ją Góra), zauważyłem ogromny  związek między wagą ciała, a działaniami duchowymi na organizm oraz spożywanymi produktami. Odkrycie tego związku jest podstawową gwarancją skuteczności metody. Świadome życie bowiem to nie tylko kontrola naszych myśli, słów i czynów, ale również świadome odżywianie się i rozświetlanie.

   Moje wnioski ze stosowania tej metody:

  • Światło jest najlepszym, darmowym i nie mającym skutków ubocznych lekiem na uzyskanie prawidłowej wagi organizmu;
  • Można w ciągu doby łatwo schudnąć np. 2 kg, ale trzeba działać Światłem oraz unikać nadmiernego spożywania cukru (słodycze, lody) oraz alkoholu (piwo, drinki);
  • W ciągu doby udało mi się przytyć 2,5 kg, kiedy zaliczyłem imprezę ze słodyczami (ciasta, lody) oraz alkoholem i nie działałem na te używki Światłem;
  • Metoda pozwala na eksperymenty, dzięki temu bawi, uczy i leczy... nawet z niewłaściwych nałogów żywieniowych. 

                                                

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl