Chcesz być zdrowy - ogranicz zażywanie leków...

   Firmy farmaceutyczne zarabiają krocie, ale największym przekrętem jest to, że produkowane przez nie leki coraz częściej szkodzą zamiast pomagać.
   Koncerny farmaceutyczne wpadły na genialny dla nich pomysł, że aby sprzedać lek, trzeba najpierw wyszukać, a następnie rozreklamować jakąś chorobę. Na podstawie wielu niezależnych badań stwierdzono, że firmy farmaceutyczne celowo fałszują dane dotyczące popularnych dolegliwości, aby wywołać strach wśród potencjalnych konsumentów i w ten sposób zwiększyć sprzedaż nowych produktów. Promuje się nowe, nieistniejące choroby, a zwykłe starzenie się ludzkiego organizmu przedstawia w wypaczonym, histerycznym obrazie.
   Jeszcze dwadzieścia lat temu niewielu pacjentów obawiało się podwyższonego poziomu cholesterolu. Dziś, dzięki sprytnemu marketingowi firm farmaceutycznych, które współpracują w tym niecnym procederze z wieloma lekarzami, podwyższony poziom cholesterolu jest wymieniany jako jeden z głównych powodów przedwczesnej śmierci, a leki na obniżenie ciśnienia i cholesterolu to najlepiej sprzedające się medykamenty.    Nagłaśnianie typowych dolegliwości oraz tworzenie nowych zespołów chorobowych zachęca ludzi do szukania i przyjmowania leków na dręczące ich przypadłości. Drugim dnem jest to, że zafałszowane dane na temat szkodliwości leków usypiają czujność pacjentów i zagrażają życiu zdrowych osób, które niepotrzebnie je przyjmują. Do tego dochodzą „darmowe” badania profilaktyczne, na które werbuje się ludzi nawet za pomocą telemarketingu, a następnie sprytnie wynajduje u nich choroby tylko po to, aby sprzedać nowe leki, które pochłaniają nasze pieniądze, a na dodatek więcej szkodzą niż pomagają. Zapraszam do obejrzenia jednego z filmów, przedstawiających ten niecny proceder:      

                                                                                film Farmaceutyczne oszustawa

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl