Manipulacja systemem szczepień…,

...czyli jak lekarze ramię w ramię z koncernami farmaceutycznymi walczą z ofiarami szczepień i nie chcą zmiany wadliwego systemu szczepień w Polsce.

 

    Dowody karygodnych i przestępczych zaniedbań lekarskich, zagrażających zdrowiu i życiu wszystkich dzieci szczepionych w Polsce, zostały przedstawione najwyższym urzędnikom kilka lat temu podczas debaty sejmowej „Obowiązek szczepień w Polsce” zorganizowanej we wrześniu 2015 r. przez ówczesnego wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego.
    Od tego czasu zamiast zmian na lepsze obserwujemy jedynie narastający terror wobec polskich rodzin i cenzurę wypowiedzi tych lekarzy, którzy mają odwagę mówić głośno o nasilających się problemach dotyczących szczepień. Polska jak zwykle znajduje się pod tym względem w ogonie Europy, bowiem w krajach zachodnich szczepienia nie są obowiązkowe i tylko w czterech państwach byłego bloku wschodniego szczepi się obowiązkowo noworodki dwiema szczepionkami w pierwszych chwilach życia, co powoduje częste powikłania u dzieci, prowadzące do autyzmu.
    Poniżej podaję linki do dwóch ocenzurowanych w Polsce materiałów filmowych:
1.    Film „Vaxxed: From Cover-Up to Catastrophe” („Wyszczepieni: od tuszowania faktów do katastrofy”) – Link:
2.    Program TVP „Szeptem” – odc. 5 zatytułowany SzczepionkiLink:
Te głęboko niemoralne i nieetyczne zachowania świadczą o degeneracji przedstawicieli środowiska medycznego i urzędniczego, w którym coraz częściej znajdują się osoby z konfliktem interesów, wykonujące płatne zlecenia na rzecz producentów szczepionek, co prowadzi do wielu niebezpiecznych nieprawidłowości naszego systemu opieki zdrowotnej.

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl