Psychologia Duchowa

Psychologia Duchowa, czyli skuteczna terapia dla tych, co dosięgło ich zwątpienie i przygniotło chcenie.

   Kochany czytelniku, jeśli chcesz poprawić swoje relacje z drugim człowiekiem, uzdrowić stosunki w szkole lub w pracy, nie przejmować się swoją mamą, synem, teściową... czy własną, nieciekawą przeszłością, mamy dla Ciebie narzędzie potężniejsze od tradycyjnej psychologii, psychiatrii czy tak popularnej ostatnio ezoteryki.
   Ustawienia Hellingera, praca z wewnętrznym dzieckiem, przerabianie potrzeb, budzenie mocy umysłu itd. odchodzą do lamusa. Obudzone przez Miasto Oriin wymiary (jest ich 12), udostępniają światu Psychologię Duchową, która ostatnio robi furorę na „rynku pracy” z energiami. Powstał nowy model człowieka, model oparty na programowaniu przestrzennych struktur energetycznych.
   Człowiek został stworzony przez Boga tak, aby w stosunku do innych ludzi posługiwał się otwartym sercem, a zarazem nie dawał się przez nich wykorzystywać. Ale siły ciemności tak zaburzyły ten model, że wszechobecne cierpienie wypaczyło poprawne spojrzenie na innego człowieka. Drugi człowiek stracił dla nas swój pozytywny wydźwięk i rozpoczęła się długa droga do życia w oddzieleniu, w dystansie emocjonalnym i w braku zaufania. Zaczęły tworzyć się zapętlenia, energetyczne zrosty i emocjonalne zastawy. Rozpoczęła się energetyczno-duchowa degradacja człowieka, którą poprzedzają różnorodne formy zaburzeń relacji międzyludzkich, takie jak niechęć, wyobcowanie, lęk czy postawa wrogości.
   Człowiek funkcjonuje przetwarzając energię (uruchamia takie, a nie inne emocje, sposób myślenia oraz postrzegania rzeczywistości), ale o metodzie jaką to robi decydują jego zapisy w DNA. Z kolei DNA, te specyficzne łańcuchy zawierające nasze kody, są „wyświetlane” przez tzw. kryształki, przez coś co nazywamy umownie ciałem programowym. Dzięki ingerencji w ciało programowe, możemy zmienić całą postawę człowieka, jakość jego myśli i emocji, co z kolei poprawia mu samopoczucie, likwiduje stres i osamotnienie, dzięki czemu nabiera on radości i chęci do życia. Terapia duchowa polega więc na kierunkowaniu umysłu poprzez zastosowanie rytuału przepustowości energetycznej z poziomu ciała programowego.
   Umysł człowieka wpływa tzw. konstrukcją zdarzeń na 4 obszary naszego życia: na obszar fizyczny, na samego siebie (człowiek może się sam przeprogramować, albo może przeprogramować go System np. reklamami), na psychikę i na DNA energetyczne. Co ciekawe, umysł przeciętnego Polaka decyduje aż w 90 % o jego potrzebach psychicznych i takim, a nie innym postrzeganiu rzeczywistości.
   Ten, kto ma dostęp do ciała programowego, może skutecznie przemodelować zapisy w pamięci DNA oraz na nowo ustawić formę więzi międzyludzkich. Ale jak tego dokonać i czy każdy może skorzystać z Psychologii Duchowej?
   Okazuje się, że poważną barierą, która przeszkadza w pracy z ciałem programowym, jest uwikłanie się człowieka w psychologiczne i ezoteryczne gusła, bowiem System wraz z ezoteryką sprytnie oprogramował ludzi, by żyli w oddzieleniu i nie potrafili uruchomić rezonowania wspólnego DNA.
   Jednak jednostka szukająca harmonii we wszystkim, bez problemu może skorzystać z rad i rytuałów Psychologii Duchowej i zastosować jedną z jej nowatorskich formuł, czyli modyfikującą strukturę przestrzeni technikę zwaną PIWNICĄ... 

Psychologia duchowa: kostki domina. Jak zapanować nad relacjami z ludźmi. Jak być Cezarem:    LINK

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl